Оздоровлення дітей

2018-07-09

/Files/images/novini/8.jpg

Краса природи, тепла погода, чисте й свіже повітря, збагачена вітамінами їжа - усе це як найкраще впливає на дитячий організм. Тому саме влітку максимум зусиль колектив дошкільного навчального закладу спрямовує на оздоровчу роботу з дітьми, і яка, безперечно, має здійснюватися під пильним наглядом.

Тому питання організації оздоровчої роботи з дітьми в дошкільному навчальному закладі дуже актуальне. Улітку роботу з дітьми в дошкільному навчальному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначають її основну мету і завдання. Успіх оздоровчої роботи визначається перш за все тим, наскільки своєчасно і професійно підготувався до неї колектив дошкільного навчального закладу Організовуючи оздоровчу роботу, педагоги разом медичним працівником дбають про зміцнення здоров'я дітей.